Ndërlidhjet

BEJRUT


Ministri libanez i Industrisë dhe njëherësh udhëheqës politik i të krishterëve, Pierre Gemayel është vrarë sot afër kryeqytetit libanez Bejrut. Sipas raporteve të para, një person i armatosur kishte shtënë ndaj konvojit të tij.
XS
SM
MD
LG