Ndërlidhjet

AMSTERDAM


Në Holandë sot mbahen zgjedhjet parlamentare. Sondazhet i japin përparësi Kristiandemokratëve të kryeministrit Jan Peter Balkenende, por shumë votues raportohet se janë të papërcaktuar ndërmjet kësaj partie dhe rivalëve Laburistë.
XS
SM
MD
LG