Ndërlidhjet

BRUKSEL


Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu sot në Bruksel do të mbajë një fjalim në senatin e Belgjikës dhe do të takohet me kryeministrin Gi Verhovshtat. Është paralajmëruar se nesër presidenti Sejdiu do të takohet edhe me komisionarin për zgjerim të Bashkimit Evropian, Oli Ren.
XS
SM
MD
LG