Ndërlidhjet

SOFJE


Policia bullgare sekuestroi rreth 14 milionë cigare të kontrabanduara në një anije tregtare që lundronte nga porti Varna në Gjeorgji. Anija qe regjistruar në Turqi.
Policia ka arrestuar 25 të dyshuar, përfshirë tre shtetas turq dhe dy bullgarë.
XS
SM
MD
LG