Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria e Shteteve të Bashkuara njoftoi sot për vrasjen e tre ushtarëve amerikanë dhe plagosjen e dy të tjerëve gjatë një sulmi në Bagdad. Poashtu njoftohet se forcat e koalicionit kanë vrarë dy militantë të dyshuar në qytetin perendimor Ramadi.
XS
SM
MD
LG