Ndërlidhjet

VATIKAN


Mbrëmë për herë të parë, Holivudi shfaqi premierën e një filmi në Vatikan. Rreth 8 mijë shikues patën rastin të shohin premierën e filmit, "Historia e Lindjes", që rrëfen historinë e Maries dhe Jozefit, para lindjes së Krishtit. Zyrtarë të Vatikanit e vlerësuan filmin si të realizur mirë.
XS
SM
MD
LG