Ndërlidhjet

SHKUP


Me rastin e Ditës së Flamurit në Shkup u përurua përmendorja e Gjergj Kastriotit Skënderbeut. U tha se Skënderbeu ishte figurë historike me vizion evropian. Në këtë manifestim mori pjesë edhe Lubisha Georgievski, kryetar i Kuvendit të Maqedonisë dhe mysafirë nga rajoni.
XS
SM
MD
LG