Ndërlidhjet

KABUL


Dy ushtarë të NATO-s në Afganistan janë vrarë dhe një është plagosur nga një shpërthim bombe në Afganistanin qendror. Sipas një njoftimi të NATO-s, shpërthimi ka ndodhur në provincën Logar. Kombësia e ushtarëve të vrarë nuk bërë e njohur.
XS
SM
MD
LG