Ndërlidhjet

PRISHTINË


Presidenti i Kroacisë Stjepan Mesiq dhe kryeministri Ivo Sanader i kanë bërë një ftesë zyrtare kryeministrit të Kosovës Agim Çeku, për të vizituar Kroacinë.
Në njoftimin e lëshuar nga kabineti i kryeministrit kosovar thuhet se vizita e Çekut në Kroaci do të realizohet brenda datës 1 dhe 2 dhjetor.
XS
SM
MD
LG