Ndërlidhjet

PRISHTINË


Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu është kthyer sot në Prishtinë nga një vizitë disaditëshe në Bruksel dhe në Nju Jork.
Sejdiu tha se ishte i bindur që statusi i Kosovës nuk do të shtyhej më shumë se sa është paraparë sipas dinamikës së re, dhe se do të respektohej vullneti i popullit të Kosovës për pavarësi.
XS
SM
MD
LG