Ndërlidhjet

DOHA


Sonte në kryeqytetin e Katarit hapen Lojërat e 15-ta Aziatike. Rreth 10 mijë atletë nga 45 vende të Azisë dhe Lindjes së Mesme do të marrin pjesë në garat, të cilat mbahen çdo 4 vjet.
XS
SM
MD
LG