Ndërlidhjet

DOHA


Sonte në kryeqytetin e Katarit u hapën Lojërat e 15-ta Aziatike.
Në garat që mbahen çdo 4 vjet, do të marrin pjesë rreth 10 mijë atletë nga 45 vende të Azisë dhe Lindjes së Mesme.
XS
SM
MD
LG