Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës Agim Çeku është kthyer sot nga vizitat që ka patur në tre ditët e fundit në Rusi dhe Kroaci.
Çeku tha se vizita në Rusi ishte e suksesshme dhe se kishte arritur të amortizonte propagandën që ishte bërë nga qarqe të ndryshme kundër Kosovës te Moska zyrtare. Kryeministri Çeku tha se efektet pozitive mund të priteshin në muajt e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG