Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëvendës ndihmsja e sekretarit shtetëror të Shteteve të Bashkuara Rozmari DiKarlo dhe përfaqësuesi i Bashkimit Evropian për statusin e Kosovës Shtefan Lehne nesër qëndrojnë për vizitë në Kosovë.
Zyra e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë ka bërë të ditur se DiKarlo dhe Lehne do të kenë takime me përfaqësuesit më të lartë të institucioneve të Kosovës, me ekipin negociator dhe me përfaqësuesit e serbëve të Kosovës.
XS
SM
MD
LG