Ndërlidhjet

HANOI


Tajfuni Durian ka shkaktuar vdekjen e së paku 24 njerëzve në Vietnam. Dhjetëra mijëra njerëz në viset jugore dhe qëndrore të vendit janë evakuuar. Javën e kaluar tajfuni Durian shkatërroi pjesë të Filipineve dhe shkaktoi vdekjen e afro 1 mijë vetëve.
XS
SM
MD
LG