Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia irakiane njoftoi se së paku 8 njerëz janë vrarë dhe më shumë se 40 janë plagosur pasi persona të panjohur kanë hedhur një granatë në një treg të Bagdadit. Poashtu në Sadr City, 2 veta u vranë dhe 12 u plagosën pas shpërthimit të një bombe vetvrasëse.
XS
SM
MD
LG