Ndërlidhjet

TEHERAN


Studentët në Universitetin Amir Kabir në Teheran sot e kanë penguar fjalimin e presidentit Mahmoud Ahmadinejad duke e quajtur atë "diktator" dhe "gënjeshtar".
Mediat raportuan se Ahmadinejad i ka quajtur studentët një pakicë e financuar nga Shtetet e Bashkuara, dhe pastaj ka vazhduar fjaliomin e tij.
XS
SM
MD
LG