Ndërlidhjet

ALGJER


Ylli i futbollit Zinadine Tidane ka mbërritur në Algjer për një vizitë 5-ditëshe në vendlindjen e prindërve të tij. Zidan për herë të parë ka qenë në Algjer kur ishte fëmijë. Zidan do t'i vizitojë qendrat humanitare dhe të luajë në një ndeshje lokale futbolli.
Zidane e la futbollin pas Kampionatit Botëror në Gjermani.
XS
SM
MD
LG