Ndërlidhjet

BRUKSEL


Liderët e Bosnje Hercegovinës, Malit të Zi dhe Serbisë, nënshkruan sot në Bruksel dokumentin që shënon anëtarsimin formal të të trija vendeve në programin e NATO-s, "Partneritet për Paqe".
"NATO e mirëpret hyrjen e të trija vendeve në këtë program", tha sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer.
XS
SM
MD
LG