Ndërlidhjet

GJENEVË


Në raportin e fundit të Organizatës Meteorologjikë të Kombeve të Bashkuara, thuhet se viti 2006 do të jetë një nga vitet më të ngrohta deri tash. Ky vit poashtu ka shënuar reshje të pandërprera shiu në Afrikë dhe ciklone të shumta në Azi.
XS
SM
MD
LG