Ndërlidhjet

MULTAN/PAKISTAN


Më shumë se 20 gra dhe fëmijë kanë vdekur nga zjarri që ka përfshirë një tendë ku organizohej një dasmë në krahinën Punxhab në Pakistan.
Zyrtarët kanë thënë se zjarri kishte shpërthyer aksidentalisht.
XS
SM
MD
LG