Ndërlidhjet

HOUSTON


Astronautët e anijes kozmike Discovery e kanë kompletuar riparimin e sistemit të furnizimit me energji në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës.
Misioni u krye nga astronautët amerikanë Robert Curbeam dhe Sunita Williams.
XS
SM
MD
LG