Ndërlidhjet

PODGORICË


Familjarët e dy shtetasve amerikanë të akuzuar për komplot kanë protestuar sot para ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, duke kërkuar lirimin e të dyshuarve.
Rok dhe Kolë Dedvukaj u arrestuan në shtator gjatë një vizite në Mal të Zi.
XS
SM
MD
LG