Ndërlidhjet

KAPE KANAVERAL


Anija kozmike Discovery është shkëputur nga stacioni ndërkombëtar i gjithësisë dhe ka nisur fluturimin për kthim në tokë. Pritet që anija të ateroj të premtën në Floridë.
XS
SM
MD
LG