Ndërlidhjet

TOKIO


Një person i cili u zhduk në Japoninë Perendimore, ka mbijetuar pas më shumë se tri jave pa ushqim dhe ujë në një mal, përkundër dimrit të ftohtë, pasi kishte rënë në një gjumë të thellë. Mitsuaka Uikoshi ishte gjetur pothuajse pa shenja jete, me një temperaturë trupore prej 22 gradë celzius.
Mjekët ende nuk janë të sigurtë se si ka arritur të mbijetojë.
XS
SM
MD
LG