Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga shpërthimi i një bombe vetëvrasëse në Bagdad, së paku 14 janë vrarë, ndërsa 21 të tjerë janë plagosur. Sulmuesi ka ngritur në ajër vetën dhe grupin e vullnetarëve të policisë. Pjesëtarët e policisë janë cak i shpeshtë i sulmeve të kryengritësve në Irak.
XS
SM
MD
LG