Ndërlidhjet

KHARKIV


Shtatë veta e humbën jetën dhe një u plagos nga zjarri që shpërtheu mbrëmë në një tren në Ukrainë.
Agjencitë transmetojnë zyrtarët të kenë thënë se përgjegjës mund të ketë qenë një udhëtar i dehur, i cili i ka vënë zjarrin një lëngu djegës.
XS
SM
MD
LG