Ndërlidhjet

PRISHTINË


Besimtarët katolikë në Kosovë kremtuan Krishtlindjet duke uruar që paqja, dashuria dhe drejtësia të mbretëroj çdokund. Në Prishtinë, meshën tradicionale të mesnatës për Krishlindje e udhëhoqi Zef Gashi, nga Ipeshkvia e Kosovës.
XS
SM
MD
LG