Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia irakiane njoftoi se një automjet bombë ka shpërthyer në lindje të Bagdadit duke i lënë së paku 8 të vrarë dhe 10 të plagosur. Sipas policisë, makina ka qenë e parkuar afër një restoranti në një zonë tregtare në kohën kur ka shpërthyer.
XS
SM
MD
LG