Ndërlidhjet

KABUL


Zyrtarë britanikë të Mbrojtjes njoftuan për vrasjen e një ushtari britanik dhe plagosjen e tre të tjerëve nga një sulm në Afganistanin Jugor.
Bëhet e ditur se gjatë këtij viti në Afganistan janë vrarë më shumë se 160 ushtarë të huaj.
XS
SM
MD
LG