Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar amerikan dhe një afgan janë vrarë gjatë një përleshje me persona të armatosur në perëndim të Afganistanit. Njësiti i ushtarëve të vrarë po patrullonte në rajonin e Heratit.
XS
SM
MD
LG