Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar amerikan është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur nga një sulm i sotëm në Afganistanin Lindor, ka thënë zëdhënësi ushtarak Mark McCann.
XS
SM
MD
LG