Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ambasada amerikane në Pakistan ka publikuar në një nga gazetat më të lexuara një listë me personat më të kërkuar, që janë drejtues të rrjetit të Al Kaidës. Në krye të listëts ishin Bin Laden dhe Ajman al Zarkaui. Njëherësh bashkë me njoftimin ofrohej dhe 25 milionë dollarë shpërblim për informacione që do conin në arrestimin e tyre.
XS
SM
MD
LG