Ndërlidhjet

KUVAJT


Ambsada amerikane në Kuvajt ka paralajmëruar shtetasit amerikanë se disa sulmues po planifikojnë sulme mbi perëndimorët. Ambasada është bazuar në ato që i quan "informata të besueshme".
Ndërkohë, mediat e Kuvajtit njoftuan se dy policë janë vrarë dhe dy të tjerë janë lënduar derisa po ndiqnin një të kërkuar nga sigurimi shtetëror.
XS
SM
MD
LG