Ndërlidhjet

LONDËR


Familja mbretërore britanike ka kërkuar falje që princi Harry, kishte veshur një uniformë naziste në një mbrëmje. Harry, 20 vjec është djali i dytë i princeshës së ndjerë Diana dhe princit Carl, trashëgimtari i fronit mbretëror.
XS
SM
MD
LG