Ndërlidhjet

HAGË


Ka vazhduar edhe sot në Gjykatën Ndërkombëtare për ish-Jugosllavinë gjyqi kundër Fatmir Limajt, Haradin Balajt dhe Isak Musliut. Gjatë ditës ka përfunduar dëshminë atasheu ushtarak britanik gjatë kohës së luftës në Kosovë.
XS
SM
MD
LG