Ndërlidhjet

BEVERLI HILS\KALIFORNI


"Aviatori" i regjisorit veteran Martin Scorse dhe komedia "Sideways" janë shpallë filmat më të mirë në ceremoninë e ndarjes së cmimit Globi i Artë.
'Aviatori', film rreth një miliarderi të çuditshëm Howard Hughes, mori cmimin për filmin-dramë më të mirë dhe 'Sideways', si filmi më i mirë muzikal , apo komedi.
XS
SM
MD
LG