Ndërlidhjet

TIRANË


Kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano, pritet të arrijë sot në Paris, ku me udhëheqjen franceze do të diskutojë marrëdhëniet e dyanshme dhe rolin e Shqipërisë në stabilitetin e rajonit të Ballkanit, tha zëdhënësi i qeverisë Aldrin Dalipi.
XS
SM
MD
LG