Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga disa shpërthime të makinave bomba sot në Bagdad janë vrarë së paku 26 persona dhe plagosur më se 20 të tjerë, informon agjencia Reuters duke u mbështetur në kumtesën e ushtrisë amerikane. Këto shpërthime kanë ndodhur në pjesë të ndryshme të qytetit.
XS
SM
MD
LG