Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i UNMIK-ut Soren Jessen Petersen javën e ardhshme do të vizitojë Brukselin, ku para përfaqësuesve të Komitetit për Punë të Jashtme të Parlamentit Evropian do të flasë për përmbushjen e standardeve në Kosovë dhe për planet e UNMIK-ut.
XS
SM
MD
LG