Ndërlidhjet

HANOI


Një grua 35-vjecare dhe një djalë 17-vjecar janë viktimat më të reja nga gripi i shpendëve në Vietnam. Organizata Botërore e Shëndetësisë ka tërhequr vëmendjen se sëmundja mund të transmetohet edhe nga njerëzit.
XS
SM
MD
LG