Ndërlidhjet

HELSINKI


Ministri finlandez i tregtisë ka kërkuar ndjesë për mbështetjen financiare që i është dhënë botimit të një libri, që jepte detaje si të korruptosh zyrtarët dhe biznesmenët rusë. Por dhoma e tregtisë finlandezo-ruse ka thënë se në libër vetëm shpjegohet si funksionojnë gjërat në Rusi.
XS
SM
MD
LG