Ndërlidhjet

NASIRIYA


Të paktën 12 irakienë e humbën jetën nga zjarri i shkaktuar nga një lidhje e shkurtër elektrike në spitalin e qytetit jugor të Irakut Nasiriya.
Zyrtari i sigurisë Mohamed Muheibel tha se në mesin e viktimave ka gra, pacientë dhe personel të spitalit.
XS
SM
MD
LG