Ndërlidhjet

PRISHTINË


Standardet duhet të përmbushen dhe duhet hapur cështja e përcaktimit të statusit përfundimtar të Kosovës, ka deklaruar komisioneri evropian për zgjerim, Oli Rehn, gjatë qëndrimit në Kosovë. Rehn është takuar me kryetarin Rugova, kryeministrin Haradinaj, me zëvendësshefin e UNMIK-ut, Rosin si dhe me përfaqësuesin e serbëve, Oliver Ivanoviq.
XS
SM
MD
LG