Ndërlidhjet

NJU JORK


Ka shkuar në 13 numri i të vdekurve si pasojë e motit të keq në Shtetet e Bashkuara. Temperaturat kanë shkuar në minus 33 gradë derisa zonat më të goditura janë Pensilvania, Masacuseti, Nju Jorku dhe Uashingtoni.
XS
SM
MD
LG