Ndërlidhjet

TIRANË


Mbajtja e zgjedhjeve të lira dhe demokratike është përparësi e qeverisë së Shqipërisë, ka thënë kryeministri Fatos Nano, në analizën vjetore të punës së Qeverisë.
Nano ka theksuar se zgjedhjet e ndershme janë më të rëndësishme se rezultati i tyre, pasi ky është kusht për përparimin e bisedimeve mes Shqipërisë dhe Brukselit për integrim në Bashkimin Evropian.
XS
SM
MD
LG