Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zyrtarët e lartë të Beogradit që janë të angazhuar rreth Kosovës kanë ofruar vazhdimin e dialogut me Kosovën, i cili u ndërpre pas trazirave të marsit 2004.
Në deklaratën e lëshuar nga Qendra Koordinuese për Kosovën, thuhet se Nebojsha Çoviq ka propozuar që bisedimet të vazhdojnë për personat e zhdukur dhe çështjet e energjisë elektrike.
XS
SM
MD
LG