Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një zyrtar i lartë i agjencisë së Kombeve të Bashkuara për Refugjatë, është arrestuar nën dyshimin për abuzimin e të miturve në Kosovë.
Zëdhënësi i UNMIK-ut Neeraj Singh tha se Rashidoon Khan nga Pakistani u arrestua të premten, dhe akuzohet për abuzime seksuale ndaj tre vajzave të mitura shqiptare, për trafikim të qenieve njerëzore dhe për shitje të drogës.
XS
SM
MD
LG