Ndërlidhjet

ROMË


Papa Gjon Pali i Dytë ka marrë pjesë në meshën e së dielës nga dritarja e spitalit, ku është shtruar të martën e kaluar. Papa, 84 vjeçar, në mesazhin e tij falenderoi të gjithë që janë lutur për të, derisa tha se vazhdon t'i shërbejë kishës dhe njerëzimit edhe nga shtrati i spitalit.
XS
SM
MD
LG