Ndërlidhjet

NICË


Ministrat e mbrojtjes të vendeve anëtare të NATO-s filluan takimin dyditor në Nicë, ku tema kryesore janë çështjet teknike rreth rolit të NATO-s në Ballkan, Irak dhe Afganistan. Neser, në këtë takim do të flas edhe komandanti i KFOR-it, Iv De Kermabo.
XS
SM
MD
LG